Çankaya Akü Market

Kurumsal - Hakkımızda

 
 

Araçlarımızdaki ihmale gelmemesi gereken parçalardan biri olan Akülerin Ankara'da size en yakın firmanız Çankaya Akü Market sizleri büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Firmamızda markalı akülerin istediğiniz özellikteki ürünleri bulunmakta olup, sizin yerinizden kalkmadan akülerinizi gönderiyoruz.

Türkiye de üretim yapan ve ürünleri dünyaca pazarlarda yer bulunan Varta, Mutlu, İnci, Yiğit, Banner, Best, Esan akülerinden dilediğiniz modeli ve özellikteki aküyü bizden istemeniz yeterlidir. Herhangi bir acil durumda ekiplerimiz sizler hemen ulaşarak yolda kalmış aracınızı ve aküden dolayı çalışmayan aracınız için size geliyoruz.

Bilindiği gibi aküler otomobil ve araçlarımızda çok önemli fonksiyon görmektedir. Akü bakımı ve yenileme işlemi zamanında yapılmalı, ileride gelişebilecek istenmeyen durumlar karşı da önlem alınmalıdır. Bunun yanı sıra yan sanayi dediğimiz taklit ve fason ürünlere de geçit vermememiz hem aracımız hem de oluşabilecek olumsuz durumlar açısından çok önemlidir. Pek çok kez görülmüş ve sonucu sabit olmuş olaylarda kalitesiz ve ucuz akülerin araçlara ve insanlara zararı büyük olmuştur.  Birkaç kuruş kar etmek üzere bilinmedik ve sahte üretim aküler araçlar zarar vermişlerdir. Bu tür akülerde görülen en büyük sorun akünün boşalması, akması ve yüksek ısı yaratmasıdır. Aküler için en büyük tehlikelerin başında gelen ısınma sorunu aracın yanmasına kadar gidebilir. Çankaya Akü Market bünyesinde orijinal marka ürünleri satışa sunmaktadır. Ankara’nın büyüyen akü satış firması olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sadece otomobiller için değil ayrıca kamyon, tır ve çekici türü büyük akülerin de satışı bünyemizde yapılmaktadır.

Akü almadan önce piyasaya göre uygun ödeme ve fiyat avantajı ile bize uğramadan veya bizi aramadan akü almayınız. Sizlere konu ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler yetkili personelimiz tarafından verilecektir. Bünyemizde bulunan tüm orijinal akü satışlarımız garantilidir. Ayrıca elinizdeki eski ve ömrünü tamamlamış aküleri de sizden alarak değerlendirmeye alıyoruz. Firmamızın en büyük özelliği başta da belirtildiği üzere istediğiniz yere istediğiniz aküyü ulaştırmamızdır.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Firma Ekle Firma Ekle Firma Ekle Kobicity Firma Rehberi