Toptan ve Perakende Akü Satışı ©

Bize Ulaşın
0 (312) 481 81 30 pbx - 0 (532) 642 35 01 gsm

E-posta
yakuptunc-06@hotmail.com


Firmamız Hakkında

Türkiye de üretim yapan ve ürünleri dünyaca pazarlarda yer bulunan Varta, Mutlu, İnci, Yiğit, Banner, Best, Esan akülerinden dilediğiniz modeli ve özellikteki aküyü bizden istemeniz yeterlidir. Herhangi bir acil durumda ekiplerimiz sizler hemen ulaşarak yolda kalmış aracınızı ve aküden dolayı çalışmayan aracınız için size geliyoruz.


Bilindiği gibi aküler otomobil ve araçlarımızda çok önemli fonksiyon görmektedir. Akü bakımı ve yenileme işlemi zamanında yapılmalı, ileride gelişebilecek istenmeyen durumlar karşı da önlem alınmalıdır. Bunun yanı sıra yan sanayi dediğimiz taklit ve fason ürünlere de geçit vermememiz hem aracımız hem de oluşabilecek olumsuz durumlar açısından çok önemlidir. Pek çok kez görülmüş ve sonucu sabit olmuş olaylarda kalitesiz ve ucuz akülerin araçlara ve insanlara zararı büyük olmuştur. 


Birkaç kuruş kar etmek üzere bilinmedik ve sahte üretim aküler araçlar zarar vermişlerdir. Bu tür akülerde görülen en büyük sorun akünün boşalması, akması ve yüksek ısı yaratmasıdır. Aküler için en büyük tehlikelerin başında gelen ısınma sorunu aracın yanmasına kadar gidebilir. Çankaya Akü Market bünyesinde orijinal marka ürünleri satışa sunmaktadır. Ankara’nın büyüyen akü satış firması olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sadece otomobiller için değil ayrıca kamyon, tır ve çekici türü büyük akülerin de satışı bünyemizde yapılmaktadır.

Biz Sizi Arayalım ?

İletişim bilgilerinizi gönderin müşteri temsilcimiz mesai saatleri içerisinde sizi arasın...